Unik vas Gunnel Sahlin Kosta Boda

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNEL SAHLIN, vas, Kosta Boda, unik, dekor av fläckar i gult och rött, signerad 7212026 KOSTA BODA UNIQUE och egenhändig signatur Gunnel Sahlin, höjd 28 cm

Smärre kantnagg

785257

2020-09-13