Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, 2 ljuspunkter, en axel böjlig, foten i älgskinn, stången i läder, övre del i mässing, höjd ca 180 cm
Funktionen garanteras ej, slitage
785262
2020-06-22