Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950/60-tal, 2 ljuspunkter, en axel böjlig, foten i älgskinn, stången i läder, övre del i mässing, höjd ca 180 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

785262

2020-06-22