Akvareller August Olsson
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AUGUST OLSSON, 5 st, akvarell på papper, 1900-talets första hälft, motiv med bland annat "Slottspaviljongen - Haga" samt "Fr. Vermdögatan", mått mellan 21-20 x 15-14 cm
Ej examinerade ur ram
785266
2020-06-22