Akvareller August Olsson

Akvareller August Olsson
Akvareller August Olsson
Akvareller August Olsson
Akvareller August Olsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AUGUST OLSSON, 5 st, akvarell på papper, 1900-talets första hälft, motiv med bland annat "Slottspaviljongen - Haga" samt "Fr. Vermdögatan", mått mellan 21-20 x 15-14 cm

Ej examinerade ur ram

785266

2020-06-22