Svante Bergh

Svante Bergh
Svante Bergh

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANTE BERGH (1885-1946), bromotiv, signerad Svante Bergh och daterad- 20, olja på duk, ca 45x60 cm

Ett parit med färgbortfall och repor

785267

2020-06-23