1646 - Bak-/aladåbformar

1646 - Bak-/aladåbformar
1646 - Bak-/aladåbformar
1646 - Bak-/aladåbformar
1646 - Bak-/aladåbformar

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

FORMAR, 7 delar, lergods, flintgods, porslin, för mat och bak, 1800-/1900-tal

Bruksspår, någon nagg kan förekomma

785273

2020-08-23