1498 - Golvvas Herman Kähler

1498 - Golvvas Herman Kähler
1498 - Golvvas Herman Kähler
1498 - Golvvas Herman Kähler
1498 - Golvvas Herman Kähler

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

HERMAN KÄHLER, golvvas, trattformad, glaserat lergods, tidigt 1900-tal, märkt HAK, höjd ca 65 cm

Bruksspår, lagad skada med klamrar, fotnagg

785284

2020-08-23