Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
800 SEK
HERMAN KÄHLER, golvvas, trattformad, glaserat lergods, tidigt 1900-tal, märkt HAK, höjd ca 65 cm
Bruksspår, lagad skada med klamrar, fotnagg
785284
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här