Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vintermotiv, signerad Reinhold Ljunggren, numr 10/360, 28x40 cm

Zustandsbeschreibung

785299

2020-06-21