Bo Hultén Färglitografi Vy med barn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BO HULTÉN, färglitografi, Vy med barn, signerad Bo Hultén -75, numrerad 10/450, ca 22x33 cm

Ej examinerad ur ram.

785302

2020-06-21