Trädgårdsbord/ cafébord

Trädgårdsbord/ cafébord
Trädgårdsbord/ cafébord
Trädgårdsbord/ cafébord
Trädgårdsbord/ cafébord
Trädgårdsbord/ cafébord
Trädgårdsbord/ cafébord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD / CAFÉBORD, 1900-talets början, gjutjärn, rund stenskiva, höjd ca, diameter cm

Skivan med underliggande nagg

785315

2020-06-21