Arthur Heickell

Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell
Arthur Heickell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR HEICKELL (Finland, 1873-1958): Stilleben med böcker och ljus, olja på duk, signerad, 45 x 65 cm.

785316

2020-06-28