Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skagen, olja på duk, signerad CJ och daterad 1934, 38,5 x 55,5 cm.

Kuntoraportti

785337

Päivämäärä:

2020-06-28