Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skagen, olja på duk, signerad CJ och daterad 1934, 38,5 x 55,5 cm.
Kuntoraportti
785337
Päivämäärä:
2020-06-28