Oidentifierad konstnär Napoleon
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1790-tal): Officer, möjligen Napoleon Bonaparte alternativt officer under denne, poserandes på husterass, sannolikt Kairo, olja på pannå, pannåns storlek ca 28x18 cm
Pannå med spricka, färgbortfall, del av pannå med bortfall
785339
2020-06-21