Oidentifierad konstnär Napoleon

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1790-tal): Officer, möjligen Napoleon Bonaparte alternativt officer under denne, poserandes på husterass, sannolikt Kairo, olja på pannå, pannåns storlek ca 28x18 cm

Pannå med spricka, färgbortfall, del av pannå med bortfall

785339

2020-06-21