Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYLVIA LEUCHOVIUS, väggplakett, glaserat stengods, dekor av fåglar i relief, Rörstrand, monogramsignerad samt otydligt numrerad, längd 42,5 x 26 cm.
Möjligen II:a sortering.
785342
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här