Sylvia Leuchovius

Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS, väggplakett, glaserat stengods, dekor av fåglar i relief, Rörstrand, monogramsignerad samt otydligt numrerad, längd 42,5 x 26 cm.

Möjligen II:a sortering.

785342

2020-06-29