Sylvia Leuchovius

Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS, väggreliefer, 3 st, glaserat stengods, Rörstrand, reliefdekor av fåglar respektive blommor, signerade, två av dem numrerade 767/800 respektive 650/800, 13 x 13 cm, samt 18,5 x 18,5 cm.

En av dem II:a sortering.

785343

2020-06-28