Fåtöljer 1 par Chesterfield
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, 1900-talets andra hälft, djuphäftad rygg, klädsel av skinn, lös sittplymå, sitthöjd ca 47, rygghöjd 75 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis nötning, blekning och fläckar på klädse
785349
2020-06-23