Fåtöljer 1 par Chesterfield
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, 1900-talets andra hälft, djuphäftad rygg, klädsel av skinn, lös sittplymå, sitthöjd ca 47, rygghöjd 75 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis nötning, blekning och fläckar på klädsel
785350
2020-06-24