Fåtöljer 1 par Chesterfield

Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, 1900-talets andra hälft, djuphäftad rygg, klädsel av skinn, lös sittplymå, sitthöjd ca 47, rygghöjd 75 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis nötning, blekning och fläckar på klädsel

785350

2020-06-24