Barnsoffa

Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNSOFFA, 1940-tal, troligen Boet, sitthöjd ca 33, stoppad och med textil klädsel, längd ca 145

Bruks och åldersrelaterat slitage

785352

2020-06-22