James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): komposition, carborundum etsning, signerad och numrerad J. Coignard 16/30, bladstorlek 17x30 cm

Ej examinerad ur ram

785370

2020-06-22