Bertil Fridhagen bokhylla och skåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor/skåp (8 dlr), Bodafors,1960-tal, valnötsfanér
3 sektioner, 2 st underdelar med 3 lådor vardera samt hyllförvaring bakom dörrar, 1 mindre underdel med 1 låda samt hyllförvaring bakom dörr, 3 överdelar/bokhyllor, 1 upprätt bokhylla samt 1 väggskåp med skjutdörrar i glas och belysning, totalhöjd ca 127, bredd ca 130 cm vardera, djup ca 40/25 cm, höjd mindre underdel ca 67, 65x40, upprätt bokhylla ca 120, 65x25,
Smärre bruksslitage, smärre repor och solblekta områden, belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
785371
2020-06-22