Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, ca 1910/20-tal, pardörrar i vitrin med spröjsad dekor, undertill skåpluckor, höjd ca 193, 76x39 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålat i vitt

785381

2020-06-22