Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, ca 1910/20-tal, pardörrar i vitrin med spröjsad dekor, undertill skåpluckor, höjd ca 193, 76x39 cm, nyckel finns
Bruksslitage, senare bemålat i vitt
785381
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här