Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
JAN WIBERG, fat, Steninge Slott, i klar glasmassa med målad deokor, signerad, diameter ca 35 cm
Obetydligt slitage
785385
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här