Kristallglas Smålandshyttan
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
KRISTALLGLAS, 50 dlr, Smålandshyttan, delar av glasservis, bestående av 9 vinglas, 11 champagneglas, 10 cocktailglas, 8 selterglas samt 12 snapsglas, kristall, slipad dekor, delvis etikettmärkta, höjder ca 12,5-7,5 cm
Smärre slitage, enstaka nagg
785386
2020-06-22