Kristallglas Smålandshyttan

Kristallglas Smålandshyttan
Kristallglas Smålandshyttan
Kristallglas Smålandshyttan
Kristallglas Smålandshyttan
Kristallglas Smålandshyttan
Kristallglas Smålandshyttan
Kristallglas Smålandshyttan
Kristallglas Smålandshyttan

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

KRISTALLGLAS, 50 dlr, Smålandshyttan, delar av glasservis, bestående av 9 vinglas, 11 champagneglas, 10 cocktailglas, 8 selterglas samt 12 snapsglas, kristall, slipad dekor, delvis etikettmärkta, höjder ca 12,5-7,5 cm

Smärre slitage, enstaka nagg

785386

2020-06-22