Divan
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DIVAN, 1800/1900-tal, stomme i mahogny med skuret lejonansikte, stoppad och med djuphäftad textil klädsel, sitthöjd ca 40, längd 172 samt djup 75 cm
Ryggen sitter lös, bruks och åldersrelaterat slitage
785391
2020-06-22