Fällbord i alrotsfanér

Fällbord i alrotsfanér
Fällbord i alrotsfanér
Fällbord i alrotsfanér
Fällbord i alrotsfanér
Fällbord i alrotsfanér
Fällbord i alrotsfanér
Fällbord i alrotsfanér
Fällbord i alrotsfanér

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, fot i mörkbetsat trä, skuren dekor, skiva med alrotsfanér, höjd ca 67, diameter 76 cm

Bruksslitage, smärre märken

785405

2020-06-21