Fåtölj Kandidaten
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, fåtölj, "Kandidaten", för OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt- och ryggplymå klädd i blommig textil, sitthöjd 43 cm
Brukslitage, smärre repor, nyklädda plymåer
785422
2020-06-27