Olja på duk, Georg Stage

Olja på duk, Georg Stage
Olja på duk, Georg Stage
Olja på duk, Georg Stage
Olja på duk, Georg Stage
Olja på duk, Georg Stage
Olja på duk, Georg Stage

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, Georg Stage i kuling" olja på pannå, monogramsignerad K.E., mått ca 33x41 cm

Smärre slitage

785428

2020-06-22