Serveringsvagn
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JH FABRIKERNA/ ÅRY FANÉRPRODUKTER, serveringsvagn, 1950-tal, Sävsjö resp Nybro, förkromad stomme, brickor fanérade i teak, brännstämplad, ihopfällbart stativ, höjd ca 57, 52x45 cm
Fanérskada, bruksslitage,
785435
2020-06-21