Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JH FABRIKERNA/ ÅRY FANÉRPRODUKTER, serveringsvagn, 1950-tal, Sävsjö resp Nybro, förkromad stomme, brickor fanérade i teak, brännstämplad, ihopfällbart stativ, höjd ca 57, 52x45 cm

Fanérskada, bruksslitage,

785435

2020-06-21