Philippe Starck stol
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PHILIPPE STARCK, stol "Passion Chair", modell 248, Cassina, stomme i svart plast, ben i svartlackerat stål, sits i läder med knappar, sitthöjd 44, bredd 58 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage i form av repor på stommen, mindre hål på hörnet av ryggen
785468
Päivämäärä:
2020-06-23