Philippe Starck stol

Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol
Philippe Starck stol

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PHILIPPE STARCK, stol "Passion Chair", modell 248, Cassina, stomme i svart plast, ben i svartlackerat stål, sits i läder med knappar, sitthöjd 44, bredd 58 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage i form av repor på stommen, mindre hål på hörnet av ryggen

785468

Päivämäärä:

2020-06-23