Borgruin

Borgruin
Borgruin
Borgruin
Borgruin
Borgruin
Borgruin
Borgruin
Borgruin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsvy över borgruin, olja på pannå, 1700/1800-tal, 29x42 cm

Rispor, slitage, krackelyrer

785482

2020-06-22