Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), ur "Lárc obscur des heures #8" 1975, signerad och numrerad 98/125, färgetsning på japanpapper, plåtstorlek ca 50x70 cm
785488
2020-06-27