Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), ur "Lárc obscur des heures #8" 1975, signerad och numrerad 98/125, färgetsning på japanpapper, plåtstorlek ca 50x70 cm

785488

2020-06-27