1500 - Ljuster och vette

1500 - Ljuster och vette
1500 - Ljuster och vette
1500 - Ljuster och vette
1500 - Ljuster och vette
1500 - Ljuster och vette
1500 - Ljuster och vette

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSTER och VETTE, smide och trä respektive bemåad kork och trä, 1800-/1900-tal, längd ca 120 respektive 30 cm

Bruksslitage

785493

2020-08-23