1502 - Klädhängare / -krokar

1502 - Klädhängare / -krokar
1502 - Klädhängare / -krokar
1502 - Klädhängare / -krokar
1502 - Klädhängare / -krokar
1502 - Klädhängare / -krokar
1502 - Klädhängare / -krokar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KLÄDHÄNGARE / -KROKAR, 2 st, 1 bronserad, 1 förnicklad, tidigt 1900-tal,

Bruksslitage

785495

2020-08-23