Tillbaka till katalog

1376 - Hermes herrfickur

1376 - Hermes herrfickur
1376 - Hermes herrfickur
1376 - Hermes herrfickur
1376 - Hermes herrfickur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

Beskrivning

HERMÈS, fickur, gulddoublé, 1960-tal, manuell, plexiglas, world timer, cal Peseux 330, diameter 51,8 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

785504

Datum:

2020-08-23