1377 - Jaeger-LeCoultre reseur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, reseur, 1900-talets mitt, manuell, mineralglas, 8 dagars gångreserv, läderklädd, 100x63x24 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, fodral med slitage
785511
2020-08-23