1377 - Jaeger-LeCoultre reseur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, reseur, 1900-talets mitt, manuell, mineralglas, 8 dagars gångreserv, läderklädd, 100x63x24 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, fodral med slitage

785511

2020-08-23