John Carlson oljemålning

John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979):Motiv med kiosk, Hagalund, olja på pannå 45 x 54 cm, signerad och daterad -69

785526

2020-06-23