Per Åkered

Per Åkered
Per Åkered
Per Åkered
Per Åkered
Per Åkered
Per Åkered

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER ÅKERED, (född 1924), Fåglar, olja på duk 37x44 cm signerad

785529

2020-06-23