Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MATS HÅDELL (född 1958): Fantasy of Stockholm, signerad och daterad Mats Hådell, olja på duk, ca 81x100 cm
Zustandsbeschreibung
785530
2020-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner