1384 - Breitling herrarmbandsur

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BREITLING, armbandsur, krom, 1940-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 444723, cal Venus 170, läderarmband med spänne i vitmetall (ej original), diameter 32 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

785535

2020-08-23