Motorcykel Fram "Flying Horse"

Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram
Motorcykel Fram

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOTORCYKEL, Fram, "Flying Horse", 1950-tal, originallack, höjd 108, längd 200 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Handtag saknas, rost, slitage, ej funktionstestad

785536

2020-07-11