1385 - Omega Seamaster herrarmbandsur

Såld för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, armbandsur, Seamaster, guld på stål, ca 1954, automatisk, plexiglas, boettnr. 2846-2848, verknr. 14886767, cal 501, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfälllet, SAV garanterar ej funktionen, stötskador, defekt läderarmband, slitage

785540

2020-08-23