3 varuautomater Wittenborg Danmark

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VARUAUTOMATER, 3 st, Wittenborg, Danmark, kromad metall, höjd 102, 29 x 36 cm vardera

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

785541

2020-07-11