3 varuautomater Wittenborg Danmark
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VARUAUTOMATER, 3 st, Wittenborg, Danmark, kromad metall, höjd 102, 29 x 36 cm vardera
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
Slitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
785541
2020-07-11