Per Åkered

Per Åkered
Per Åkered
Per Åkered
Per Åkered
Per Åkered
Per Åkered

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER ÅKERED, (född 1924), Skator, olja på duk 44x63 cm, signerad

785547

2020-06-22