2 väggur
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR / STATIONSUR, 2 st, rund modell, målad metall, vit urtavla med siffror i svart, diameter 60 cm
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
Senare bemålning, slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar inte funktionen
785559
2020-07-11