Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, skuret ek samt skiva i spräcklig marmor, höjd 64, diam ca 87 cm, 1930/40-tal
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
785561
2020-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner