Soffbord ek marmorskiva

Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva
Soffbord ek marmorskiva

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, skuret ek samt skiva i spräcklig marmor, höjd 64, diam ca 87 cm, 1930/40-tal

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

785561

2020-06-23