Ulrica Hydman Vallien litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): 6 st dricksglas och pokaler, Kosta Boda, signerade Ulrica HV, numr. 99083, 99084, 98823, 8110-281/500, 310840024, 2 märkta Atelier, höjd ca 17-28 cm

785562

2020-06-21